GÖL KIYISINDA EŞSİZ YAŞAM 3S Firuze Konakları, hayallerinizi süsleyen evi, göl manzarası ile 1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri ile sunuyor.
523 ÖZENLE HAZIRLANILMIŞ KONUT 28.050 m² alanda, 523 konut ve
45 mağazasıyla bölgenin en özel ve en iddialı projesi.
DAHA FAZLA BAHÇE Ortak kat bahçeleri, keyifle izlenecek enfes göl manzarasını gözler önüne seriyor. Elinize bir kahve alın, 3S Firuze Konakları’nın size sunduğu keyfi çıkarın.
PEYZAJ
DAHA DOĞAL, DAHA YEŞİL! 3S Firuze Konakları’nda 19.000 m² alan yeşile ve suya ayrıldı. Meydanlar, buluşma ve paylaşım alanları, çocuk oyun alanları, su öğeleri, üst bahçenin iki yakasını birleştiren yaya köprüsü, seyir terası bunlardan sadece bazıları.
DAHA GENİŞ REKREASYON ALANI 19.000 m2’lik rekreasyon alanı, yıl boyu yeşil bitkilerle bezenmiş 3S Firuze Konakları’nda mevsimlerin tadını çıkarın. Bırakın pencerenizden mis gibi çiçek kokuları girsin, evinizin havası doğanın kokusuyla tazelensin.
DAHA KARLI,
DAHA GÜZEL BİR YAŞAM
Herkesi mutlu edecek merkezi ve rahat ulaşım özelliği, yemyeşil bahçelerin güzelliği, sosyal imkanları, eşsiz göl manzarası ve özel mimarisiyle hayatınızdaki en önemli karar olmaya aday.
TERCİH EDİLEN MARKALAR
Yaşam başladı !
Hayal Gibi Hayata Merhaba Deyin
3S Firuze Konakları Satış Ofisi Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı No:22 Borusan Oto Karşısı 34325 Avcılar/İstanbul
2018 3S FİRUZE KONAKLARI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR