BiZE
ULAŞIN
MENÜ

FİRMA VADESİYLE
36 AY 0 FAİZ

444 37 11 Scroll

FORMU DOLDURUN
SiZi EN KISA ZAMANDA ARAYALIM.

Gizlilik ilkelerini okudum, kampanyalardan
haberdar olmak istiyorum.

GÖL MANZARASININ
GÜZELLiĞiNE DALIP GiTMEK

3S Firuze Konakları hayallerinin evinde yaşamak isteyenlere, muhteşem göl manzarasını 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleriyle sunuyor. Sınırlı sayıda ve ilk fiyatlarla ön satışa sunulan evlerimizi öncelikli seçme avantajını kaçırmayın. Kahvemizi içmek için sizi tanıtım ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

KONFORLU BiR YAŞAM

Konforlu bir yaşam 3S Firuze Konakları’nda! Az katlı ve balkonlu mimarisi, 3,50 metre brüt kat yüksekliği, yere kadar uzanan pencereleri, geniş salonu, şık mutfak ve oda planlarıyla nefes alan, huzurlu bir yaşama merhaba deyin.

HEM YATIRIM
HEM DE GÜZEL BiR YAŞAM FIRSATI

İster hayatınıza yatırım yapın, ister keyifle oturun. 1+1’den 4+1’e daire seçenekleriyle, İstanbul Üniversitesi’ne yakınlığıyla karlı bir yatırım 3S Firuze Konakları’nda.

3S KALE HOLDiNG

3S Kale Holding Türkiye’nin önde gelen markalarından Kale Kilit’in attığı temeller üzerinde yükseliyor. Faaliyet gösterdiğimiz gayrimenkul ve enerji sektörlerinde, güçlü ve köklü geçmişimizden gelen güvenilir olma ve yüksek kalite anlayışını yansıtmaktan gurur duyuyoruz.

3S KALE GAYRİMENKUL

“Gayrimenkul alanında katma değer sağlama ve bu sayede ülke gelişimine destek verme" vizyonuyla seçkin, fark oluşturan projeler geliştiriyoruz.

Çevreyi ve milli serveti korumayı, en iyi tasarım ve işçiliği kullanarak kaliteden ödün vermeden iş yapmayı her zaman misyon ediniyoruz.

Tamamladığımız projeler arasında 136 konutluk Kale Özgür Evler, 1.463 konutu, 42 mağazasıyla Kale Kent ve Fenerbahçe’de kentsel dönüşüm projelerimiz bulunmaktadır.

ULAŞIM

Hep hayalini kurduğunuz şehrin merkezinde bir yaşam
3S Firuze Konakları’nda sizi bekliyor.

 
800 m Metrobüs
800 m E-5 Karayolu
7 km Florya
8 km Atatürk Havalimanı
12 dk Ataköy